Smoby Black & Decker Box s nářadím 2v1

Popis produktu

Parametry produktu

Druh
sady
Věk od
3 let
Materiál
plastové

Parametry produktu

Druh
sady
Věk od
3 let
Materiál
plastové

Popis produktu

Smoby pracovní dílna v kufříku Black&Decker je novinka mezi hračkami pro kluky. Je to ideální hračka pro malé kutily. Její kouzlo spočívá v jednoduchosti, praktičnosti a přenosnosti. Kufřík mě ručku a je lehký, takže malý kutil si může svou dílničku brát všude s sebou. Po otevření se kufřík promění na malou dílnu, kde je malý svěrák a mnoho druhů nářadí, jako například kladívko, francouzský klíč, šroubovák, šrouby a mnoho jiného - celkem až 18 doplňků. Dítě může zapojit naplno svou fantazii a vytvářet pomocí nářadí vytvářet různé tvary. Na bocích pracovní dílničky jsou dva výsuvné panely na odložení nářadí. V kufříku pro opraváře si dítě může nosit i jiné hračky. Dá se jednoduše uzamknout a uložit. Je velmi kompaktní a snadno se v případě potřeby schová.

Rozměry jsou 32*44*42 cm. Celý kufřík je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a velmi příjemné na dotek. Při výrobě se dbalo na bezpečnost, a proto jsou všechny tvary zaoblené. Převeden je v červené a černé barevné kombinaci. Dílna uvnitř kufříku je stříbrná. Nářadí je ergonomicky vyřešeno tak, aby přesně pasovalo do malých rukou a dítě vědělo každou hračku správně uchopit a zacházet s ní. Pracovní dílna v kufříku je krásná, malá, ale bohatá hračka od francouzského výrobce Smoby, který je garancí té nejvyšší kvality. Hra s ní vyvíjí jemnou motoriku a cit pro kompozici. Zapojuje prostorové vidění a tříbí svou manuální zručnost. Podporuje tvořivost a nutí dítě zapojit fantazii. S touto hračkou si dítě užije dlouhé hodiny zábavy a hodně se naučí.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.